Laden...

Karriere Le Palais Art hotel Prague

Hotel in Prag

Jetzt buchen
Ankunft
Abreise ...
1
Nacht Übernachtung

Karriere

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU LE PALAIS ART HOTEL PRAGUE

Le Palais Art Hotel Prague Vám nabízí pracovní příležitost pro všechny, kteří mají rádi práci s lidmi.

Pokud máte zájem se stát součástí našeho týmu, napište nám na info@lepalaishotel.eu.

DENNÍ/NOČNÍ RECEPČNÍ

Náplň práce

Dvousměnný provoz – krátký/dlouhý týden, denní/noční

Poskytování služeb hotelové recepce

Provádí check in & check out a zajišťuje bezproblémový chod recepce

Ubytování a komunikace s hosty

Zajištění maximálního servisu hostům

Práce s hotovostními i bezhotovostními platbami

Maximalizuje tržby hotelu prostřednictvím upsellingu

Administrativní práce, služby concierge

Spolupráce s ostatními odděleními hotelu

Požadavky

Výborná znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou

Předchozí zkušenosti v oboru

Klientsky orientovaný přístup. Profesionální vystupování

Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Chuť a ochotu učit se novým věcem

Časovou flexibilitu

Upravený vzhled

Znalost práce na PC – Protel, MS Office, Outlook, Rezervační portály

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Pokud se chceš připojit k do malého týmu ambiciozních kuchařů s chutí vytvářet moderní gastronomii, připoj se k nám! Restaurace Artista v hotelu Le Palais.

Náplň práce:

  • Příprava a výdej business lunch menu, které se mění každý týden
  • Vaření a’la cart menu z důrazem na čerstvost a lokálnost
  • Příprava a výdej rozmanitých gastronomických akcí

Sháníme spolehlivého a šikovného kuchaře a vítáme i uchazeče, kteří zatím zkušenosti nabírají. Důležitá je chuť pracovat a učit se novým věcem a zodpovědnost.

Naučíme tě od práce se zeleninou, přes maso a ryby až moderní cukrařině a pečení.

Nabízíme:

  • Práci ve velmi dobře vybavené kuchyni s šéfkuchařem ze zkušenostmi z michelinských restaurací.
  • Personální stravu na kterou nedáme dopustit
  • Směnný provoz: krátký-dlouhý týden
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti.

Sonderangebote

Online-Buchung
Bester Preis in der Periode
Letzte verfügbare Zimmer
Minimum stay