Loading...

Careers Le Palais Art Hotel Prague

Hotel in Prague

Book Now
Check-in
Check-out ...
1
night nights

Careers

Become part of the Le Palas Art Hotel Prague team

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU LE PALAIS ART HOTEL PRAGUE

Le Palais Art Hotel Prague Vám nabízí pracovní příležitost pro všechny, kteří mají rádi práci s lidmi.

Pokud máte zájem se stát součástí našeho týmu, napište nám na info@lepalaishotel.eu.

DENNÍ/NOČNÍ RECEPČNÍ

Náplň práce

Dvousměnný provoz – krátký/dlouhý týden, denní/noční

Poskytování služeb hotelové recepce

Provádí check in & check out a zajišťuje bezproblémový chod recepce

Ubytování a komunikace s hosty

Zajištění maximálního servisu hostům

Práce s hotovostními i bezhotovostními platbami

Maximalizuje tržby hotelu prostřednictvím upsellingu

Administrativní práce, služby concierge

Spolupráce s ostatními odděleními hotelu

Požadavky

Výborná znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou

Předchozí zkušenosti v oboru

Klientsky orientovaný přístup. Profesionální vystupování

Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Chuť a ochotu učit se novým věcem

Časovou flexibilitu

Upravený vzhled

Znalost práce na PC – Protel, MS Office, Outlook, Rezervační portály

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Pokud se chceš připojit k do malého týmu ambiciozních kuchařů s chutí vytvářet moderní gastronomii, připoj se k nám! Restaurace Artista v hotelu Le Palais.

Náplň práce:

  • Příprava a výdej business lunch menu, které se mění každý týden
  • Vaření a’la cart menu z důrazem na čerstvost a lokálnost
  • Příprava a výdej rozmanitých gastronomických akcí

Sháníme spolehlivého a šikovného kuchaře a vítáme i uchazeče, kteří zatím zkušenosti nabírají. Důležitá je chuť pracovat a učit se novým věcem a zodpovědnost.

Naučíme tě od práce se zeleninou, přes maso a ryby až moderní cukrařině a pečení.

Nabízíme:

  • Práci ve velmi dobře vybavené kuchyni s šéfkuchařem ze zkušenostmi z michelinských restaurací.
  • Personální stravu na kterou nedáme dopustit
  • Směnný provoz: krátký-dlouhý týden
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti.

Special Offers

Online booking
Best Rate in period
Latest available rooms
Minimum stay